Tým Kliener uvádí

Tým Kliener uvádí

Díl I.

Během dvou let se podařilo Týmu Kliener uvést na trh unikátní patentovaný český výrobek Kliener – sběrač koňského trusu.

Kliener 

Předcházelo tomu několik měsíců vývoje produktu, téměř rok testování přímo v podmínkách, pro které je zařízení vyvinuto a následné uvedení do výroby.

Unikátnost řešení sběrače byla potvrzena v dubnu 2018 vydáním patentové ochrany ve formě užitného vzoru.

Během roku 2018 se týmu podařilo nový produkt uvést na český trh formou výstav, představení výrobku na různých akcích a předváděním přímo u zákazníků.

ECHAS,CZ 2018
2 Replies to “Tým Kliener uvádí”

  1. Dobrý den. Sběrač se mi líbí, jen si to nedokážu představit na místech kde není rovina a ještě by jsem přidala jednu věc a to – za sběrač by jsem navařila „pružnější trny“ co by zároveň rovnou provzdušňovalo. Jinak nápad dobrý 😉

    1. Na fotkách a videích není, bohužel, vidět povrch naší louky a výběhů. Ale věřte mi, že nemáme ideální rovinu. Jsou to prostory, kde se pohybuje stádo koní 24 hodin denně.
      Sběrač používáme i ve svahu. A máme zkušenost, že ho lze využít všude tam, kam vyjede tažné vozidlo. Dokonce při jízdě po vrstevnici ve svahu sběrač drží stopu díky kluzným lyžinám.
      Co se týká možnosti přidání napříklat vlečených bran za sběrač kvůli provzdušnění travního drnu je velmi dobrý nápad. Vzhledem k tomu, že lze sběrač vysypat i překlopením přes zadní zaoblenou hranu nelze tyto brány přímo navařit na zařízení, ale možná „sundavací a zas tam dací“ vlečené luční brány by bylo možné použít. Děkujeme za názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *